Wideofilmowanie w Inowrocławiu

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia, które za wszelką cenę chce się utrwalić i zachować na dłużej. Pamięć bywa ulotna, dlatego warto poszukać rozwiązań, które pomogą Wam na dobre utrwalić te niezwykłe momenty. Jednym ze sposobów jest wideofilmowanie w Inowrocławiu – jako doświadczony kamerzysta kieruję swoją ofertę do wszystkich Par, które planują ceremonię zaślubin. Ponadto towarzyszę także klientom podczas innych uroczystości, np. urodzin, komunii, chrztu czy jubileuszu.

Wideofilmowanie w Inowrocławiu – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Dla każdej Pary Młodej dzień zaślubin oznacza moc wrażeń i emocji, dlatego warto go utrwalić, by móc w dowolnej chwili powspominać, jak wyglądała uroczystość. Jeśli zdecydujecie się na uwiecznienie tego niezwykłego wydarzenia na filmie video, nie tylko zyskacie dodatkową perspektywę, ale także zdobędziecie zapis istotnego fragmentu Waszej wspólnej historii, początku nowego życia we dwoje. Spostrzegawcze oko fotografa, umiejętność szybkiego reagowania i wychwytywania szczególnych chwil, a także łatwość tworzenia urokliwych kadrów pełnych uczuć, zagwarantują wzruszający materiał, do którego będziecie mogli z sentymentem wracać w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta - videofilmowanie w Inowrocławiu

Oferuję usługę wideofilmowania w Inowrocławiu. Uważam, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego klienta. Poszczególne filmy różnią się od siebie, bo nie ma dwóch takich samych par zakochanych. Przed rozpoczęciem współpracy zawsze szczegółowo omawiane są oczekiwania, sugestie i inspiracje. Dzięki temu możecie być przekonani o tym, że nie nastąpią żadne nieporozumienia i wszystko będzie dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście. Film, który ode mnie otrzymacie, będzie w formacie Full HD lub 4K. Jeśli marzą Wam się ujęcia wykonane przy pomocy drona, to także to będzie możliwe. Cały projekt jest szczegółowo dopracowany, dlatego zachwycający efekt jest gwarantowany. Zapewniam profesjonalny montaż, podczas którego materiałowi nadawany jest odpowiedni kształt, długość, oraz dodawane są efekty cyfrowe podkreślające wyjątkowość niektórych ujęć. Zakończenie filmu ma formę teledysku, do którego możecie dobrać ulubioną muzykę. Zapis z wideofilmowania w Inowrocławiu dostarczę Wam na nośniku – płycie DVD lub pendrivie.

Zapraszam do współpracy! To znakomita inwestycja, która pozwoli Wam zachować pięknie chwile nie tylko w sercu, ale i w postaci filmu.


Bartłomiej Brzykcy
bartekbrzykcy@onet.pl
663 689 972

Marcin Hofman
marcin.hofman90@gmail.com
693 492 616

Siedziba:

Wolice 102D / koło Barcina
88-190 Barcin

Fotografia ślubna i filmowanie:
Barcin, Żnin, Bydgoszcz, Koronowo, Grudziądz, Chełmno, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Kruszwica, Mogilno, Wąbrzeźno, Radziejów, Strzelno i okolice.
Fotograf ślubny Nakło | Fotografia ślubna w Toruniu | Kamerzysta na wesele w Toruniu | Wideofilmowanie w Inowrocławiu | Fotograf ślubny w Inowrocławiu | Wideofilmowanie w Bydgoszczy | Fotografia na ślub w Żninie | Zdjęcia do dokumentów w Barcinie