Videofilmowanie w Bydgoszczy

Piękno ruchomego obrazu w ważnym dla Ciebie dniu, wypełnione zdjęciami albumy i sesje fotograficzne są podstawową metodą gromadzenia wspomnień z ważnych momentów i wydarzeń w naszych życiach. Do takich życiowych kamieni milowych bez wątpienia należy zawarcie małżeństwa. Dzięki rozwojowi technologii mamy teraz o wiele więcej możliwości zapisania i uwiecznienia tych pięknych chwil. Jeżeli tylko chcemy, możemy sprawić, że naprawdę pozostaną one niezapomniane. Statyczny obraz w postaci fotografii jest w stanie uchwycić i oddać magię tego ważnego dla Was wydarzenia. Ruchomy obraz zrobi to samo, ale z jeszcze większym rozmachem. Oferuję usługi videofilmowania w Bydgoszczy, dzięki którym możliwe będzie pełnowymiarowe uwiecznienie tych wszystkich pięknych emocji, które towarzyszą Wam i Waszym bliskim w dniu zaślubin.

Dlaczego warto zainwestować w wideofilmowanie w Bydgoszczy?

Umiejętność odpowiedniego ujęcia emocjonujących chwil jest jednym z najpiękniejszych rodzajów sztuki. W przypadku uwieczniania prawdziwego życia, Waszych realnych wzruszeń i uniesień, nie ma mowy o aktorstwie rodem z planu filmowego. Z biegiem czasu jednak nawet nasze najgłębsze przeżycia zacierają się i ustępują miejsca nowym. Ważne jest, aby móc wracać do wspaniałych momentów przez długie lata. Dlatego właśnie, aby móc przypomnieć sobie wyjątkowy dzień ślubu i wesela, warto skorzystać z usług videofilmowania w Bydgoszczy. Realizując zlecenia, zawsze uwzględniam oczekiwania Pary Młodej, w końcu to Wasz dzień!

Oferta wideofilmowania w Bydgoszczy

Aby mieć pewność, że Wasz szczęśliwy dzień zostanie uwieczniony w jak najlepszej, satysfakcjonującej jakości, videofilmowanie w Bydgoszczy odbywa się przy użyciu profesjonalnej kamery cyfrowej. Dostępna jest również opcja wykonania szerokich ujęć z drona. Nagrany materiał zrealizowany zostaje w formacie Full HD lub 4K. Wszystkie techniczne szczegóły dotyczące specyfiki formatu i montażu mogą zostać przedyskutowane i dopasowane do Waszych oczekiwań. Po nagraniu materiału wszystkie ujęcia zostaną zmontowane komputerowo. Do filmu możecie dodać wybrany przez siebie podkład muzyczny. Nagranie urozmaicać będą również cyfrowe efekty dodane podczas montażu. Oferuję także wykonanie okładki płyty z gotowym już filmem.

Jeśli zależy Wam na profesjonalnym podejściu do wideofilmowania w Bydgoszczy, to z pewnością znajdziemy nić porozumienia. Zapraszam do skorzystania z oferty!


Bartłomiej Brzykcy
bartekbrzykcy@onet.pl
663 689 972

Marcin Hofman
marcin.hofman90@gmail.com
693 492 616

Siedziba:

Wolice 102D / koło Barcina
88-190 Barcin

Fotografia ślubna i filmowanie:
Barcin, Żnin, Bydgoszcz, Koronowo, Grudziądz, Chełmno, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Kruszwica, Mogilno, Wąbrzeźno, Radziejów, Strzelno i okolice.
Fotograf ślubny Nakło | Fotografia ślubna w Toruniu | Kamerzysta na wesele w Toruniu | Wideofilmowanie w Inowrocławiu | Fotograf ślubny w Inowrocławiu | Wideofilmowanie w Bydgoszczy | Fotografia na ślub w Żninie | Zdjęcia do dokumentów w Barcinie