Jaką sesję plenerową wybrać?

Taką, która przyniesie Państwu najwięcej uśmiechu i radości! Dzięki temu emocje na zdjęciach wyjdą naturalnie, a Państwo oprócz zdjęć otrzymają również wyjątkowe wspomnienia, do których wracać będziecie przez długie lata.

Najlepsze pomysły na sesję to te najbardziej niekonwencjonalne – na przykład sesja zdjęciowa w wodzie, na wesołym miasteczku lub podczas zajęć, które są Państwa pasją – może jazda konno, nurkowanie albo wspinaczka górska? Taka sesja pociąga za sobą oczywiście konieczność bardzo szczegółowego przygotowania się, a w dodatku prawdopodobieństwo zniszczenia kreacji ślubnych, ale przecież każdy pomysł jest dobry, jeśli przyniesie bezcenne emocje!

Proponuję także klasyczne sesje plenerowe – w parku, podczas spaceru po mieście, na łące lub na plaży. Zachęcam do kontaktu, wtedy wspólnie przedyskutujemy możliwe opcje i wybierzemy najlepszą dla Państwa sesję fotograficzną.

Oferuję usługi fotograficzne klientom w: Żninie, Inowrocławiu, Gnieźnie, Mogilnie, Grudziądzu, Chełmnie, Wąbrzeźnie, Solcu Kuj., Kruszwicy, Radziejowie, Strzelnie i okolicach.
Kiedy umówić się na sesję plenerową?

Zachęcam, by na sesję plenerową umawiać się w dniu ślubu, ponieważ właśnie wtedy emocje są najżywsze i najbardziej wyraziste – to widać na zdjęciach, które dzięki temu zyskują niepowtarzalne piękno. Ponadto w dniu ślubu para młoda wygląda szczególnie wyjątkowo. Warto utrwalić tę wyjątkowość na fotografiach ślubnych.

Oczywiście zapraszam parę młodą na sesję plenerową również w innym terminie. Dzięki temu zyskamy więcej czasu i będą Państwo mogli wybrać plener w dowolnym miejscu. Sesja w innym terminie niż dzień ślubu może zresztą być jedynym rozwiązaniem, na przykład gdy trafi się zła pogoda.Jakie fotografie ślubne wybrać?

Jakie tylko Państwo zapragną! Choć oczywiście istnieje kilka najczęściej wybieranych przez pary rozwiązań.

Kiedyś fotografia ślubna oznaczała zdjęcia portretowe oraz zbiorowe – zdjęcie pozującej rodziny i gości. Dziś łączy się zdjęcia pozowane z fotografią realistyczną. Jak uzyskać efekt rzeczywistości? Odpowiedź jest prosta – potrzeba fotografa ślubnego, który wtopi się w tłum i którego obecności goście nie będą odczuwać. Piękne, oddające prawdziwą atmosferę zdjęcia zagwarantowane!

Proponuję Państwu profesjonalny fotoreportaż ślubny, który obejmie również przygotowania do ślubu, zdjęcia rodziny w kościelnych ławkach, schodzących się gości oraz naturalną zabawę na weselu – dzięki takim zdjęciom zachowają Państwo prawdziwe wspomnienia przez długie lata!

Zapraszam również na sesję plenerową – z pomysłem i smakiem, by upamiętnić jeden z najpiękniejszych dni wspólnego życia.


Bartłomiej Brzykcy
bartekbrzykcy@onet.pl
663 689 972

Marcin Hofman
marcin.hofman90@gmail.com
693 492 616

Siedziba:

Wolice 102D / koło Barcina
88-190 Barcin

Fotografia ślubna i filmowanie:
Barcin, Żnin, Bydgoszcz, Koronowo, Grudziądz, Chełmno, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Kruszwica, Mogilno, Wąbrzeźno, Radziejów, Strzelno i okolice.
Fotograf ślubny Nakło | Fotografia ślubna w Toruniu | Kamerzysta na wesele w Toruniu | Wideofilmowanie w Inowrocławiu | Fotograf ślubny w Inowrocławiu | Wideofilmowanie w Bydgoszczy | Fotografia na ślub w Żninie | Zdjęcia do dokumentów w Barcinie