O mnie

Fotografia oraz filmowanie to mój zawód i praca, jestem absolwentem szkoły fotograficznej. Staram się do podejmowanych działań podchodzić w sposób nie tylko profesjonalny, ale też oryginalny, tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Ślub i wesele to podstawowy obszar moich działań. Przede wszystkim staram się stworzyć pamiątkę, do której Para Młoda będzie chętnie wracać, by przypomnieć sobie ten ważny dzień, który stał się początkiem ich wspólnej drogi. Wiem, że ślub to stresujące doświadczenie, dlatego staram się, by moja obecność była pomocna, jednocześnie niedostrzegalna. Pojawiam się wszędzie tam, gdzie dostrzegam chwile warte utrwalenia. Dodatkowo wykonuję także różnego rodzaju sesje ślubne. Można zorganizować je w innym terminie, kiedy emocje nie będą już tak silne.

Uwieczniam uroczystości ślubne od lat, miałem także okazję pracować na rzecz wielu szkół i przedszkoli na terenie całej Polski. Oprócz fotografowania i filmowania ślubów, komunii oraz innych wydarzeń zajmuję się także fotografią studyjną i profesjonalnym drukiem. Przez rok odbywałem w Niemczech szkolenia z zakresu przygotowania grafiki do druku. Brałem także udział w warsztatach o podobnej tematyce w Belgii, Holandii czy Anglii. Dzięki temu mogę nie tylko wykonać profesjonalne zdjęcia, ale też stworzyć estetycznie wykonaną fotoksiążkę w solidnej oprawie introligatorskiej, a także wykonać wydruk w dużym powiększeniu z zachowaniem zasad zarządzania kolorem i wiele innych.

Moje studio wyposażone jest w profesjonalny sprzęt zarówno do zdjęć jak i filmowania. Wyposażenie pozwala mi wykonywać zdjęcia czy też film nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Za sprawą drona, mogę również urozmaicić ujęcia wykonywane z lotu ptaka.

Przede wszystkim zapraszam na spotkanie. Jestem otwarty na propozycje i rozmowę, dlatego chętnie poznam Wasze oczekiwania. Możemy wspólnie omówić koncepcję oraz plan działania tak aby spełnić wasze oczekiwania oraz zmieścić się w założonym budżecie. Do klientów podchodzę w sposób indywidualny. Robię to dla ludzi, na pewno dojdziemy do porozumienia.

Zapraszam do współpracy!


Bartłomiej Brzykcy
bartekbrzykcy@onet.pl
663 689 972

Marcin Hofman
marcin.hofman90@gmail.com
693 492 616

Siedziba:

Wolice 102D / koło Barcina
88-190 Barcin

Fotografia ślubna i filmowanie:
Barcin, Żnin, Bydgoszcz, Koronowo, Grudziądz, Chełmno, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Kruszwica, Mogilno, Wąbrzeźno, Radziejów, Strzelno i okolice.
Fotograf ślubny Nakło | Fotografia ślubna w Toruniu | Kamerzysta na wesele w Toruniu | Wideofilmowanie w Inowrocławiu | Fotograf ślubny w Inowrocławiu | Wideofilmowanie w Bydgoszczy | Fotografia na ślub w Żninie | Zdjęcia do dokumentów w Barcinie