Filmowanie wesela w Bydgoszczy

W odróżnieniu od wielu najlepszych kamerzystów na wesele tworzących nowoczesne teledyski ślubne staramy się, aby nasze ujęcia były przemyślane zanim przejdziemy do etapu realizacji. Plenery wykonujemy najczęściej na spokojnie w innym dniu niż dzień ślubu (jeśli para nie ma nic przeciwko).

Nie zależy nam na pośpiechu ale na pięknych ujęciach. Ustawiamy parę młodą poprawiamy suknie, dbamy o każdy szczegół tak aby młoda para była zadowolona z efektu końcowego a zamówiony kamerzysta na wesele czuł, że wykonał dobrą prace. Film ślubny w plenerze to wspaniała historia dnia, który na zawsze odmienił życie młodych ludzi i zapowiedział początek ich wspólnej przyszłości. To również obraz sytuacji i przeżyć, które doprowadziły młodą parę do powiedzenia sobie „tak”.

Fotografii ślubnej i wideofilmowania nie zastąpią wspomnienia, które – niestety – umykają. Dlatego fotograf i kamerzysta na ślub oraz wesele powinien złapać w obiektyw najważniejsze chwile tego niezwykłego dnia, uchwycić także jego niepowtarzalny klimat. Filmowanie ślubu oraz małżonków podczas sesji plenerowej to coś ponad zwyczajne umiejętności techniczne. To także dar do wczucia się w emocje Pary Młodej, a więc duża dawka empatii.

Aby efekt był zadowalający, kamerzysta na ślub i wesele musi działać z zaangażowaniem. Profesjonalista zdaje sobie sprawę, że bierze udział w wydarzeniu, które dla Młodej Pary jest najważniejszym dniem w ich życiu. Musi więc postarać się oddać klimat ceremonii zaślubin oraz wybranych miejsc na wesele oraz plener.

Czytaj więcej...

Oryginalne podejście do filmowania wesela to nie wszystko. Film musi przede wszystkim spodobać się Młodej Parze. Z tego powodu chętnie dowiem się, jakie są Wasze wymagania. Dopasuję się do nich, a także zaproponuję własne rozwiązania, by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący.

Profesjonalne filmowanie wesela w Bydgoszczy nie polega wyłącznie na artystycznym podejściu, ale też umiejętnościach technicznych, które zdobywałem na przestrzeni wielu lat pracy z kamerą. Dbając o wysoką jakość wykonywanego filmu, korzystam wyłącznie z najwyższej jakości sprzętu, który zapewnia świetne efekty nawet w niesprzyjających warunkach (np. względem oświetlenia). Mogę również urozmaicić standardowe filmowanie wesela o ujęcia z drona.

Potrzebujesz kamerzysty na wesele z Bydgoszczy? Jestem otwarty na pomysły Pary Młodej, ale jednocześnie nie przeszkadzam swoją pracą zakochanym oraz gościom. Potrafię wtopić się w tłum, zapewniając jednocześnie ciekawe ujęcia. Wiem, że ślub to piękne, ale również stresujące wydarzenie, dlatego chętnie ustalę z Wami wszelkie wskazówki dotyczące naszej pracy we wcześniejszym terminie.

Potrzebny jest Wam dobry kamerzysta na wesele w Bydgoszczy lub okolicach? Pracuję w różnych lokalizacjach. Zawsze jestem punktualny, a także terminowy względem dostarczenia końcowego filmu. Zachęcam również do skorzystania z usług fotografa.

Wasze zadowolenie jest dla mnie najważniejsze!


Bartłomiej Brzykcy
bartekbrzykcy@onet.pl
663 689 972

Marcin Hofman
marcin.hofman90@gmail.com
693 492 616

Siedziba:

Wolice 102D / koło Barcina
88-190 Barcin

Fotografia ślubna i filmowanie:
Barcin, Żnin, Bydgoszcz, Koronowo, Grudziądz, Chełmno, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Kruszwica, Mogilno, Wąbrzeźno, Radziejów, Strzelno i okolice.
Fotograf ślubny Nakło | Fotografia ślubna w Toruniu | Kamerzysta na wesele w Toruniu | Wideofilmowanie w Inowrocławiu | Fotograf ślubny w Inowrocławiu | Wideofilmowanie w Bydgoszczy | Fotografia na ślub w Żninie | Zdjęcia do dokumentów w Barcinie