Fotografia na ślub w Żninie

Wykonywanie zdjęć w dniu ślubu to zwyczaj znany od bardzo dawna. Już przed wojną nowożeńcy odwiedzali fotografa, by uwiecznić dzień zawarcia małżeństwa. Od tej pory zmieniło się bardzo wiele, ale chęć zakochanych do posiadania pamiątki w postaci ślubnych zdjęć pozostała taka sama. Na rynku istnieje dużo firm oferujących usługi fotografii ślubnej, nie wszystkie jednak są w równej mierze profesjonalne. Warto poświęcić czas na wybór dobrego i doświadczonego fotografa, by mieć gwarancję pięknych i znakomitych jakościowo zdjęć. Fotograf ślubny w Żninie to pewność, że domowy album zapełni się mnóstwem fantastycznych fotografii, które przez wiele lat będą dla małżonków źródłem wzruszeń i miłych wspomnień.

Fotograf na ślub w mieście Żnin - spełniamy fotograficzne marzenia

Oferowana przeze mnie fotografia ślubna spełnia wszystkie wymogi Młodej Pary, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów. Dzieje się tak z kilku powodów. Przede wszystkim zawsze dbam o dobry kontakt i komunikację z nowożeńcami. Zanim rozpocznę pracę, staram się dowiedzieć, jakie mają życzenia i oczekiwania. Jak wyobrażają sobie zdjęcia, które momenty chcą uwiecznić, na jakim efekcie wizualnym im zależy. Uwzględniam te uwagi i dążę do tego, by realizować wszystkie fotograficzne marzenia. To istotne przede wszystkim gdy chodzi o sesje plenerowe. Ten rodzaj zdjęć daje ogromne pole do wyboru. Mogą one odbywać się w otoczeniu natury - w lesie, na brzegu jeziora, przy wiejskiej łące, lub w krajobrazie miasta - na tle historycznych zabytków albo w industrialnym otoczeniu fabryk. Jeśli Młodej Parze marzy się sesja w zoo, wesołym miasteczku albo w teatrze, również spełnię to życzenie. Efektem sesji jest kilkadziesiąt zdjęć, które klienci dostają po obróbce na płycie DVD lub pendrivie. Oferuję również wykonanie specjalnego ślubnego albumu - by tak wyjątkowe zdjęcia otrzymały należytą oprawę.

Fotograf w Żninie - jakie zdjęcia wykonuję?

Oprócz wspomnianych wyżej sesji plenerowych, mogę zarejestrować wszystkie wydarzenia z dnia ślubu. Zwykle towarzyszę Młodej Parze już od momentu przygotowań w domu - zwłaszcza Panny Młode często życzą sobie zdjęć uwieczniających czesanie czy zakładanie sukni. Kolejnym etapem jest błogosławieństwo rodziców - poruszający moment, który dobrze sprezentować później rodzinie w formie zdjęcia oprawionego w ramkę. Następnie fotografuję ceremonię ślubną w kościele bądź urzędzie, a finalnie - zabawę weselną. Doświadczony fotograf wie, jak wtopić się w tłum, by nie przeszkadzać gościom w czasie przyjęcia. Dzięki temu moje fotografie weselne wyróżnia naturalność i autentyzm.

Poszukujesz kreatywnego fotografa na ślub w Żninie? Jestem pewny, że razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego!


Bartłomiej Brzykcy
bartekbrzykcy@onet.pl
663 689 972

Marcin Hofman
marcin.hofman90@gmail.com
693 492 616

Siedziba:

Wolice 102D / koło Barcina
88-190 Barcin

Fotografia ślubna i filmowanie:
Barcin, Żnin, Bydgoszcz, Koronowo, Grudziądz, Chełmno, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Kruszwica, Mogilno, Wąbrzeźno, Radziejów, Strzelno i okolice.
Fotograf ślubny Nakło | Fotografia ślubna w Toruniu | Kamerzysta na wesele w Toruniu | Wideofilmowanie w Inowrocławiu | Fotograf ślubny w Inowrocławiu | Wideofilmowanie w Bydgoszczy | Fotografia na ślub w Żninie | Zdjęcia do dokumentów w Barcinie