Fotograf na ślub i wesele w Bydgoszczy

Fotograf na ślub podczas wesela skupia się przede wszystkim na dwóch aspektach: pięknej dekoracji oraz beztroskiej, wspaniałej zabawie. Zawsze staram się też wykonać zdjęcia Państwa Młodych z jak największą ilością gości. Chwilo trwaj!

Album zdjęciowy i materiał filmowy ze ślubu to pamiątki, do których wraca się z uśmiechem na twarzy po latach. Małżonkowie najczęściej wracają i oglądają ślubne zdjęcia oraz film przy okazji kolejnych rocznic. Także rodzina czy znajomi z sentymentem przeglądają zdjęcia z uroczystości oraz nagranie, które pozwala przywołać wspomnienia z pamiętnego dnia.

Oprócz relacji z uroczystości niebanalną pamiątkę stanowi także sesja w plenerze realizowana w wybranych przez Parę Młodą miejscach. Mogą to być lokalizacje bliskie małżonkom – takie, do które budzą sentyment. Może ulubiony park, może ulubiony rynek w rodzinnym miasteczku? A może wąska uliczka, w której urokliwie łamie się światło? Wybór należy do młodej pary.

Czytaj więcej...

Dobry fotograf na ślub i wesele to osoba, która stworzy piękną pamiątkę. By ta była udana, powinna spełniać oczekiwania Pary Młodej. Z tego powodu chętnie poznam Wasze wymagania i dostosuję się do nich podczas pracy. Z uwagi na moje doświadczenie mogę także zaproponować rozwiązania, które ubarwią wykonywaną sesję lub reportaż ślubny. Dzięki temu jestem przekonany, że zdjęcia z tego pięknego dnia się Wam spodobają.

Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności roli fotografa ślubnego/weselnego. To w końcu najważniejsze wydarzenie w życiu Pary Młodej. Z tego powodu wszystko uzgodnimy przed terminem imprezy, by nie obarczać zakochanych dodatkowych stresem. Potrafię pracować w taki sposób, by nie przeszkadzać Wam oraz gościom, przez co oferowane przeze mnie usługi związane z fotografią ślubną w Bydgoszczy są realizowane bardzo dyskretnie.

Artystyczne podejście i umiejętności techniczne to nie wszystko. Jako fotograf pracuję na najwyższej klasy sprzęcie, który pozwala na wykonywanie zdjęć najwyższej jakości, nawet mimo niekorzystnych warunków. Reportaż lub sesja plenerowa może zostać urozmaicona również ujęciami z drona. Poszukujecie fotografa weselnego w Bydgoszczy? Chętnie nawiążę z Wami współpracę!

Zdjęcia ślubne mogą zostać wywołane i umieszczone w eleganckim albumie lub fotoksiążce. Mogę również zapewnić wydruk na płótnie czy wydruk wielkoformatowy. Dochodzą do tego portrety oprawione w drewnianą ramę stanowiące podziękowanie dla rodziców. Zapraszam również do zapoznania się z fotografiami znajdującymi się w zakładce „Galeria”.

Oferuję zdjęcia ślubne dla klientów z Bydgoszczy i okolicznych miejscowości. Mogę wykonać usługę również w innych lokalizacjach.


Bartłomiej Brzykcy
bartekbrzykcy@onet.pl
663 689 972

Marcin Hofman
marcin.hofman90@gmail.com
693 492 616

Siedziba:

Wolice 102D / koło Barcina
88-190 Barcin

Fotografia ślubna i filmowanie:
Barcin, Żnin, Bydgoszcz, Koronowo, Grudziądz, Chełmno, Toruń, Mogilno, Inowrocław, Kruszwica, Mogilno, Wąbrzeźno, Radziejów, Strzelno i okolice.
Fotograf ślubny Nakło | Fotografia ślubna w Toruniu | Kamerzysta na wesele w Toruniu | Wideofilmowanie w Inowrocławiu | Fotograf ślubny w Inowrocławiu | Wideofilmowanie w Bydgoszczy | Fotografia na ślub w Żninie | Zdjęcia do dokumentów w Barcinie