O mnie

fotograf Gniezno, fotograf ślubny Toruń

„Znajdź pracę, którą lubisz, a do końca życia nie będziesz musiał pracować” – to dewiza mojego życia, którą zrealizowałem!

Fotografia to moja życiowa pasja, ponieważ jestem urodzonym obserwatorem. Dzięki temu fotografii ślubnej nie traktuję jak pracy, a raczej jak przyjemność, która daje mi satysfakcję i spełnienie.

Dlaczego fotografia ślubna?

Ponieważ najbardziej w sztuce fotograficznej cenię jej moc obrazowania najgłębszych, silnych emocji. A dzień ślubu jest ich pełen. Podczas przygotowań, ceremonii zaślubin oraz w trakcie wesela obserwuję parę młodą, rodzinę i gości. Jestem wszędzie tam, gdzie pojawiają się uczucia, uśmiechy, znaczące gesty. Niczego nie ustawiam i nie bawię się w reżysera – po prostu uwieczniam prawdziwe chwile wzruszeń i uniesień.

Moja fascynacja fotografią poparta jest wykształceniem i doświadczeniem.

  • Ukończyłem szkołę fototechniczną, a po raz pierwszy pracowałem jako fotograf dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych w całej Polsce.
  • Następnie przez 4 lata pracowałem jako grafik oraz ukończyłem roczne szkolenie z zakresu grafiki i obsługi oprogramowania w Niemczech.
  • Dodatkowo odbywałem liczne szkolenia z zakresu technologii druku – między innymi w Belgii i Anglii. Nowinki technologiczne są mi dobrze znane.

Jako fotograf ślubny w Żninie, Inowrocławiu i ich okolicach pracuję od 8 lat – ten czas to dziesiątki szczęśliwych par młodych, które teraz mogą cieszyć się wyjątkową ślubną pamiątką w postaci wykonanych przeze mnie zdjęć.

Oferuję rzetelną obsługę i profesjonalizm – zarówno w domu, jak i podczas zaślubin i wesela, będę niemal niezauważalny dla Państwa i Waszych gości. Będę jednak czujny i gotowy do spełnienia wszelkich Państwa życzeń.

Najlepiej świadczą o moich usługach opinie zadowolonych par:

Fotograf pierwsza liga. Zdjęcia świetne. Swoją cierpliwością i pomysłami sprawiał, że wszystko przebiegało przyjemnie i bezstresowo. Polecamy tego fotografa

Donata i Marek

Ten fotograf to profesjonalizm i doświadczenie. Wie, co robi, wszystkie ujęcia przemyślane, a nie nastrzelane milion zdjęć. Serdecznie polecamy

Marta i Marek

Takiego fotografa chcielibyście na swoim weselu. Polecam!

Natalia i Piotr

Zapraszam do kontaktu! Chętnie odpowiem na Państwa pytania. Bartłomiej Brzykcy – fotografia ślubna i wideofilmowanie Inowrocław, Żnin, Gniezno, okolice

Oferuję usługi fotograficzne i wideofilmowanie również klientom w: Chojnicach, Mogilnie, Grudziądzu, Chełmnie, Wąbrzeźnie, Solcu Kuj., Kruszwicy, Radziejowie, Strzelnie i okolicach.

Komentarze

Dodaj komentarz

 
 
 
 
 
 
Twój E-mail nie będzie upubliczniany.

Możliwe że Twój wpis będzie widoczny dopiero po moderacji.
(Nie ma jeszcze żadnych wpisów)