Fotografia ślubna

fotograf ślubny bydgoszcz fotograf gniezno

Fotografia ślubna – zapis wspomnień i emocji

Gdzie leży granica między artystą a rzemieślnikiem?
Doskonały sprzęt fotograficzny oraz techniki obróbki komputerowej coraz bardziej ją zacierają, jednak wrażliwa osoba dostrzeże różnicę bez zastanowienia. Fotograf ślubny powinien być artystą wrażliwym na piękno i głębię uczuć.

Moja fotografia ślubna to dokument przeżyć, które zachowuję w światłach, cieniach i barwach. Pragnę uchwycić wszystkie momenty szczęścia, radości, wzruszeń i uniesień młodej pary oraz rodziny, a także przedstawić jak najlepiej tę nadzwyczajną bliskość między wybrankami.

OFERTA

Zajmuję się fotografią ślubną w Żninie, Inowrocławiu, Mogilnie, Gneiźnie i okolicach. Oferuję wykonanie profesjonalnego fotoreportażu ślubnego, który może obejmować:

 • przygotowanie i błogosławieństwo w domu panny młodej,
 • ceremonię zaślubin,
 • przyjęcie weselne do oczepin,
 • plenerową sesję zdjęciową.

Efekt końcowy to około 700 obrobionych graficznie zdjęć (Photoshop) na płycie DVD oraz dodatkowo album ślubny lub fotoksiążka zawierające blisko 100 wybranych ujęć. Wgląd we wszystkie, nieobrobione zdjęcia możliwy już w ciągu 72 godzin po uroczystości.

FORMA

Proponuję wywołanie wybranych przez parę młodą zdjęć na wiele sposobów, między innymi w postaci:

 • odbitek standardowych (w formacie 9×13, 10×15, 13×18, 15×21, 20×30),
 • albumów i fotoksiążek (nowoczesny skład i oprawa, dostępne różne rodzaje i formaty),
 • wydruku na płótnie,
 • wydruku wielkoformatowego,
 • fotografii oprawionych w antyramę.
 • wywołane zdjęcie grupowe na podziękowanie dla gości przekazane podczas trwania wesela
 • portrety wywołane i oprawione w drewnianą ramę, na podziękowanie dla rodziców podczas trwania  wesela

MATERIAŁY

Do wywoływania fotografii używam papieru wiodących producentów. Materiały, z których możliwe jest wykonanie zdjęć, to szeroki wachlarz możliwości, od papierów matowych, błyszczących, czy fakturowanych, przez papiery akwarelowe czy metaliczne. Materiały oraz przykładowe albumy i fotoksiążki prezentuję na pierwszym spotkaniu.

SPOTKANIE

Pierwsze spotkanie z parą młodą proponuję jeszcze przed ślubem – wtedy przedyskutujemy Państwa oczekiwania i poznamy się, by podczas sesji czuć się bardziej swobodnie. Na spotkaniu pokazuję przykładowe albumy i fotoksiążki, ustalamy też, co pragną Państwo uwiecznić podczas ceremonii oraz wesela.

Gwarantuję rzetelność wykonania, zadowolenie oraz pamiątkę, która może gościć w Państwa domu przez kilka następnych pokoleń – wszystko, co zapewnić powinien dobry fotograf.

Gniezno, Żnin, Inowrocław, Chojnice – fotograf ślubny i kamerzysta Bartłomiej Brzykcy zaprasza do kontaktu!

Oferuję usługi fotograficzne klientom w: Bydgoszczy, Toruniu, Żninie, Inowrocławiu, Gnieźnie, Mogilnie, Grudziądzu, Chełmnie, Wąbrzeźnie, Solcu Kuj., Chojnicach, Kruszwicy, Radziejowie, Strzelnie i okolicach.